Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Бітер «Три цитруси»

грн
грн
Додати подарункову упаковку до 500 мл?
Склад: апельсин, грейпфрут, лимон, палички кориці, мускатний горіх, спирт, очищена вода.
Міцність: приблизно 38°.

«Три цитруси» стали логічним завершенням еволюційного процесу цитрусових настоянок, який почався з настоянки на грейпфруті, довго тримався на цій стадії, і кожного разу, коли я думав вже прибирати грейпфрут з асортименту, обовʼязково знаходився любитель гіркої настоянки на найбільш гіркому цитрусі, який є в природі.

Настоянка вийшла міцна, гірка від грейпфрута (він там в меншості), пряна від апельсина і кисла від лимона. Дивно, але якості цих трьох цитрусів, спірні й окремо один від одного на любителя, разом видали потужний акорд, який не залишив шансу цитрусовим скептикам — вийшло дуже добре. Щоб розбавити чистий цитрусовий смак, ми закинули в настоянку палички кориці, бутони гвоздики та накришили ножем мускатного горіха.

Виявилося (зізнаюся, навіть несподівано), що у «Трьох цитрусів» є своя аудиторія, якій міцність та гіркуватість цитрусів замінюють всі мої щебетання про солодкі та ніжні лікери.

Універсальна настоянка: «Трьома цитрусами» годиться закушувати ситні гарячі страви (по відчуттях там все 40°, а міцний алкоголь допомагає розщеплювати жири), а кислинка й гіркота цього бітеру пасують десертам та морозиву.