Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Хрінівка

грн
грн
Додати подарункову упаковку до 500 мл?
Склад: корінь хріну, мед, спирт, очищена вода.
Міцність: приблизно 40°.

З неї все й почалося у 2007-му. Одного разу друзі пригостили мене хрінівкою власного виготовлення, і з цього моменту мій маленький алкогольний світ перестав бути таким, як раніше.

До знайомства з хрінівкою з усіх міцних напоїв я віддавав перевагу горілці. Фабричні настоянки викликали цікавість, але були або несмачні, або аж надто хімічні, або їх швидко знімали з виробництва як непопулярний продукт.

Хрінівка стала моїм порятунком. Це виявився той алкоголь, який я міг не тільки пити, але й отримувати від нього задоволення. Власне виробництво гарантувало якість — я знав, які компоненти використовую, і тому був абсолютно спокійний за результат. Власне, так само можете бути спокійні й ви — я не ділю настоянки «на продаж» і «для себе». Технологія та рецептура не змінюються від того, піде пляшка на мій стіл або на будь-який інший.

Першу хрінівку за рецептом друзів я приготував восени 2007 року. Відтоді склад не змінювався: тільки алкоголь, корінь хрону та мед.

Краще неї ніщо не підходить до гарячих та жирних страв української кухні. Збираючись запікати буженину, тушкувати мʼясо, готувати печеню в горщиках, згадайте, що сюди не вистачає чарки холодної хрінівки.