Меню
Click to order
У кошику:
Total: 
* Імʼя та прізвище
Прізвище потрібне для пошти й ідентифікації онлайн-платежу
* Телефон
Напишемо у Telegram або Viber. Не телефонуємо.
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Доставка безкоштовна для покупок більше 700 грн
Адреса доставки/відправки
Місто та № «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі

Лимонний лікер

грн
грн
Додати подарункову упаковку до 500 мл?
Склад: цедра лимона, цукор, спирт, очищена вода.
Міцність: 38,8°.

Наш лимонний лікер — це лимончелло, яким він був задуманий природою. Справжній, оригінальний, міцний, солодкий і дуже-дуже лимонний.

Мільйони років еволюція відточувала грані лимонного лікеру, щоб подарувати людям шедевр. Здавалося б, справа за малим — нічого не наплутати й повторити найточніше. Але саме тут найчастіше і виникають труднощі.

Основа всього — правильні лимони. Купити їх в Києві досить складно. Якщо їхати навмання в великі магазини та на гуртові ринки, в більшості випадків можна пролетіти повз. Українські постачальники лимонів привозять на продаж що завгодно, не замислюючись, що лимони бувають різних сортів, з різним запахом, з тонкою або товстою шкіркою. Який приплив контейнер — то і продають. Знайти потрібні лимони в цьому морі лимонної байдужості — і є головний секрет ідеального лимончелло. Думаю, мені в цій справі допомагає інтуїція.

Все інше — це вже справа техніки. А з технікою у «Воєводки» все добре.

Ось так і виходить лимончелло, від якого неможливо відірватися. Запах тисячі стиглих лимонів виривається з пляшки, як джин, огортає вас і переносить в тінь лимонного гаю в спекотний літній день. Насичений солодкий смак крижаного лимончелло бадьорить та завдяки своїй міцності сприяє травленню. Ефірні олії залишають довгий лимонний посмак.

Подавайте охолодженим.