Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Набір «5×100»

грн
грн
Потрібна додаткова упаковка для багажу? (Це безкоштовно.)
Упаковка: Деревʼяна коробка (в крафтовому пакеті або в картонній коробці для багажу).
Розмір: 40×18×6 см.
Вага:
2 кг.
В набір входять: вишня, копчена груша, смородина, хрінівка, яєчний лікер.
У цьому наборі смаки не замінюються.

У ручній поклажі в літаку можна провозити лише в розібраному вигляді (пенал окремо, пляшечки — в прозорому пакеті на застібці-«блискавці»). У багажі — у будь-якому вигляді.
Досить швидко ми зрозуміли, що воєводку багато хто купує на подарунок. На це є кілька причин:

  • Ексклюзив — такий подарунок не купиш навіть в найдорожчому винному бутіку, тому що це одиничне виробництво. Таким подарунком дійсно можна здивувати, в той час як до віскі всі звикли.
  • Стиль — у воєводки гарне оформлення. Дідусів самогон, в принципі, теж одиничне виробництво та ексклюзивний товар, але, розлитий в пластикову полторашку з-під «Поляни квасової», не виглядає привабливо.
  • Смак — воєводка ще й смачна. Ми використовуємо якісний алкоголь та натуральні фрукти-ягоди, не додаємо в настоянки цукор і сиропи, тому на виході маємо відмінний продукт, який можна з гордістю поставити на святковий стіл.

Тому постало питання про подарункову упаковку.

Варіант з набором з пʼяти смаків зʼявився одразу — не ми придумали асорті, тому треба було тільки підібрати гарну й добротну упаковку. Ідея з деревʼяними ящиками теж, загалом, лежала на поверхні, але залишилося найскладніше: зробити по-справжньому хороший ящик, тобто знайти виробника, чий професіоналізм не поступався б нашому.

Кілька тижнів я їздив по промзонах, замовляв зразки десь на Нивках, в районі Дарницького вокзалу, на Видубичах і навіть в Ірпені. Поки не знайшов столяра Льошу, з яким ми працюємо вже третій рік.

Так у нас зʼявився перший варіант подарункової упаковки: ящик «5×100» з пляшечками по 100 мл.

Смаки обирали підписники нашої ФБ-сторінки. Вдало збіглося, що в наборі опинилися всі типи смаків: сухі ягідні (вишня й смородина), солодкий сухофрукт (копчена груша), українська класика (хрінівка) та наш бестселер — яєчний лікер.

Незабаром для подарункового набору знадобилося зробити упаковку для багажу — більш ніж половина покупців відлітали з нашими ящиками за кордон і дарували їх як сувенір з України партнерам по бізнесу, родичам і просто хорошим людям, кого варто було познайомити з якісним українським алкоголем.