Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Набір «3×200»

460
грн
грн
Потрібна додаткова упаковка для багажу? (Це безкоштовно.)
Упаковка: Деревʼяна коробка (в крафтовому пакеті або в картонній коробці для багажу).
Розмір: 30×21×6 см.
Вага:
2 кг.
В набір входять: вишня, копчена груша, яєчний лікер.

У літаку можна провозити лише в багажі.
У жовтні 2016-го, через місяць після появи нашої першої бомби — подарункового набору «5×100» (за посиланням я розповідаю, як ми йшли-йшли й прийшли до подарункової упаковки, і пояснюю, чому «Воєводка» — кращий український сувенір), виходить бомба №2: подарунковий набір «3×200».

Наша ідея подарункової упаковки відразу передбачала, що наборів буде кілька. Набір «5×100» призначався для аматорів, кому 100 мл одного смаку — в самий раз, якщо ні з ким не ділитися.

Набір «3×200» ми придумали для тих, кому стограмова пляшечка — на один зуб, або для тих, хто не хоче дегустувати настоянки наодинці. Навряд чи, думали ми, когось зацікавить набір з пʼяти двохсоток, тому 3×200 — оптимальний розмір. Робимо так: вибираємо три найпопулярніших смаку, розмір пляшки подвоюємо, і виходить компактний ящик ідеальної форми, який важить при цьому приблизно стільки ж, скільки й «5×100», а місця в валізі займає менше. Ми майже відразу зрозуміли, що «Воєводку» розкуповують на сувеніри й відвозять за кордон, щоб показати знайомим та партнерам по бізнесу, який в Україні буває красивий і смачний алкоголь.

Тоді ми ще не знали, що бестселером виявиться гігант, бомба №3 — найважчий та найдорожчий набір: «5×200». Про нього — в наступному розділі.