Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Копчена груша

1
грн
грн
Додати подарункову упаковку до 500 мл?
Склад: копчена груша, спирт, очищена вода.
Міцність: приблизно 36°.

Настоянка на копченій груші не зʼявилася б на світ без приголомшливого успіху чорносливу.

Холодною київською осінню я блукав по ярмарку вихідного дня, який районна влада раз на місяць влаштовувала на Голосіївській вулиці, та шукав копчений чорнослив «від виробника» — тобто не у перекупників-азіатів, а у наших фермерів. Так ми познайомилися з Льошею з Хмельницької області, його дівчиною Настею та Льошиною мамою Галиною — енергійною та життєрадісною жінкою, яка потім взяла на себе всю подальшу комунікацію зі мною.

Затарившись чорносливом, я також купив у моїх нових знайомих кілограм копченої груші з сусіднього мішка — просто на пробу, а раптом щось вийде. Я памʼятав, що зі свіжої груші, яка б ароматна і солодка вона не була, нічого путнього не виходить, тому і від копченої нічого особливого не очікував.

Знявши через місяць пробу, я зрозумів, що на нас чекає фурор.

Ось уже кілька років успіх копченої груші не може повторити жодна інша з наших настоянок. Популярніше копченої груші — тільки яєчний лікер, а в сімействі настоянок їй досі немає рівних. І головне: ні, ми не додаємо в настоянки цукор. Настоянка на копченій груші має природну солодкість самої груші.

Копчена груша — це настоянка яскравого коричнево-рудого кольору, з димним ароматом та насиченим солодким смаком сухофрукту. «Як узвар, тільки для дорослих», — кажуть на ярмарках всі відвідувачі.

Пасує до всього: до страв з мʼяса, печінки та птиці, до фруктів та особливо — до гострих сирів з цвіллю. Напевно хороша в коктейлях.

Історія з грушею закінчилася хепі-ендом: Льоша з Настею одружилися. Мама Галя кликала до них на весілля, але нам було ніяково взяти й ось так припхатися на сімейне свято. Хоча, сподіваюся, закінчився тільки перший розділ цієї історії і ми все-таки поїдемо до них у гості.