Voevodka
Click to order
Cart
До кінця лютого з кожним замовленням понад 500 ₴ ми пакуємо подарунок: 100 мл абрикосової настоянки.
Total: 
* Імʼя та прізвище
* Телефон
Напишемо у Telegram чи Viber
* E-mail
Відправимо копію замовлення та картку для передоплати
* Як бажаєте отримати замовлення?
Від 800 грн — безкоштовно
Адреса доставки/відправки
Вкажіть, будь ласка, місто та номер відділення «Нової пошти» або під’їзд, домофон і поверх
Коментарі, заміна смаків у наборі або номер подарункового сертифікату

Вишня

грн
грн
Додати подарункову упаковку до 500 мл?
Склад: вишня, спирт, очищена вода.
Міцність: приблизно 30°.

Вишнівка — звичайно, найвідоміший український ягідний алкоголь. Багатьом відразу згадується бабусина вишнівка, і мало хто задумується, чим вишнева настоянка відрізняється від вишневої наливки, та чи є між ними взагалі будь-яка різниця.

Є!

Вишнева наливка готується по-іншому: в банку з вишнею засипають багато цукру і ставлять в тепле місце, щоб ягоди дали сік і забродили. Через пару тижнів виходить неміцна (до 15°) і дуже солодка наливка.

Вишнева настоянка готується так: ягоди засипають в банку, заливають алкоголем і чекають місяць, а то й два, допоки вишнівка настоїться. Це шлях, яким пішла Voevodka.

Наша вишнівка — доволі міцна (близько 30°) і зовсім не солодка. Ми не додаємо в настоянки цукор, тому що ягоди, які дає нам наша щедра українська земля, прекрасні самі по собі, без зайвого підсолодження. На жаль, досвід участі в ярмарках показує, що цей найважливіший для нас момент майже ніхто не чує, тому я про всяк випадок повторю ще раз: наша вишнева настоянка БЕЗ ЦУКРУ.

Вишнівка «Воєводка» — це чистий смак вишні з мигдальним присмаком вишневої кісточки (це безпечно і нешкідливо). Навпаки, від кісточки у вишневої настоянки зʼявляється справжній насичено-вишневий аромат і смак.

Смакує з десертами та шоколадом.